Sitenin Özellikleri

Site içinde kullanılan özellikleri bilmekte fayda var.
Hem site kullanımı hem de içerik yönetimi hakkında bilgiler bu alanda yer alacak zamanla daha çok bilgi yeri geldikçe eklenecektir.

images
  • Sitede sorulan sorular ana sayfada yer alır. Herhangi bir kategori listemiz yoktur. Tüm sorular genel konu altında listelenir.
  • Sorulardan herhangi birisine cevap yazıldığında o soru ana sayfada en üst sıraya yükselir. Böylece soruya cevap yazıldığı ve güncellendiğini gösterir.
  • Soruların doğrulanmış cevapları site yönetimi tarafından eklenmez. Cevapları doğrulanmadığı için gelen cevaplar içinde doğru cevapları site kullanıcılarımız kendileri tayin edecekler. Böylece soruyu ilk kez okuyanlar cevapları okuyarak o sorunun cevabına kendi karar verebilecektir. Kendi yorumunu da ekleyecektir.
  • Siteye üye olarak cevap yazabilirsiniz. Üye olduğunuzda yeni sorular otomatik olarak mail adresinize gönderilir. Üye olmak için sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Giriş ekranında ilgili sosyal medya tuşuna bastığınızda otomatik olarak üyelik tanımlamanız yapılacaktır.